• OZNAM "

mestská časť tvorí komunálny plán sociálnych vecí. V rámci neho opäť osloví obyvateľov Karlovej Vsi prostredníctvom dotazníka. Radi by aj Vás požiadali o spoluprácu. Viac informácií si prečítate na stránke www.karlovaves.sk/komunitny-plan, prípadne si môžete prečítať článok v SME, v DenníkN či v septembrovom vydaní Karloveských novín

• OZNAM "Biela pastelka"

• Dňa 20.9. sa naša škola po prvýkrát zapojila do verejnej dobročinnej zbierky pre nevidiacich a slabozrakých Biela pastelka, ktorú každoročne  organizuje Únia slabozrakých a nevidiacich Slovenska.

Biela pastelka  aj vďaka  našej skromnej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Biela pastelka patrí medzi 10 najväčších zbierok na Slovensku.

Za akúkoľvek finančnú pomoc a podporu ďakujeme.

• OZNAM "Športuj Slovensko"

• Milí rodičia!

V sobotu 21.9. 2019 vás a vaše deti pozývame na Železnú studničku.

Zažiť môžete stretnutie s našimi olympionikmi, vyskúšať si rôzne športy, alebo deti môžu súťažiť v troch disciplínach: beh, bicykel alebo kolobežka. Tieto potreby však musia mať svoje.

Naša škola sa toho zúčastní. TAK POĎME DO TOHO SPOLU!!!

Na disciplíny sa treba registrovať cez stránku Športuj Slovensko.

Predtým sa ozvite mailom p. uč. Martine Výbošťokovej- niečo pre vás má, vďaka Slovenskému olympionskému výboru.

Ak sa registrujete do stredy, 18.9.,balíčky v piatok deti dostanú. Ak nie, musíte si ich sami vyzdvihnúť. Aj ráno namieste.

Tím: ZŠ Majerníkova

Na mieste, po disciplínach, sa určite stretnime o 13.30 pri Billa stánku. Bude tam prekvapenie :-)

• OZNAM "Odhlasovanie z obeda"

v NAŠEJ školskej jedálni môžete odhlasovať žiakov z obeda do 8. hodiny dňa, kedy žiak chýba, obvyklým spôsobom telefonicky, e-mailom alebo vhodením lístočka do schránky na odhlášky pri vchode do školy

tel.:+ 421 2 65 42 83 01

e-mail: sjzs.majernikova@gmail.com

• OZNAM "Projekt"

• Radi by sme Vás informovali o novom projekte, do ktorého je zapojená naša škola. Projekt nesie názov Zlepšenie vzdelávacích výsledkov žiakov so ŠVVP a zdravotným znevýhodnením v ZŠ Alexandra Dubčeka BratislavaĎalšie informácie o tomto projekte nájdete v komentároch.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Bližšie informácie: Projekt.docx​​​​​​​

• OZNAM " Združenia rodičov"

• Vážení priatelia,

Združenie rodičov a zástupcov žiakov na ZŠ A. Dubčeka, o.z., jeho predseda p. Martin Gabaj vás pozýva na brigádu - vymaľovanie vnútorného vestibulu do zrekonštruovanej plavárne

Kedy: Piatok 6.9, 16:30 - 20:00

Sobota 7.9, 8:30 - 12:00, 13:00 - 16:00, 17:00 - 20:00

Miesto stretnutia - Majernikova 62, vstup cez športovy areál

Možnosť darovať príspevok na farbu:  č.ú.: SK0475000000004025415390

Občerstvenie - káva, čaj, žemle a pracovné pomôcky budu zabezpečené.

Podrobnejšie: Pozvanka_na_brigadu.docx​​​​​​​

• OZNAM "ZRŠ"

• Vážení rodičia a zástupcovia žiakov,

prvé triedne aktívy a zasadnutia, na ktoré Vás srdečne pozývame sa budú konať nasledovne:

3. septembra:      1. roč.   o 17. hod.

5. septembra:      Rada rodičov - minuloroční triedni dôverníci

10. septembra:     2. - 9. roč. ročník

• OZNAM "Začiatok šk. roka 2019/2020

• Prvý školský deň je  pondelok 2. september 2019.

Žiaci 2. - 9. roč. sa stretnú pred školou so svojimi učiteľmi o 8. hod. a spoločne pôjdu do tried:

Slávnostné otvorenie šk. roka 2019/20    8.00 - 10.00

ŠKD nebude prvý deň šk. roka v prevádzke.

Rodičia a žiaci 1. roč. sa stretnú s p. učiteľkami pred školou o 8.30 a spoločne pôjdu do tried:

Slávnostné privítanie žiakov 1. roč.  8.30 - 10.00

ŠKD nebude prvý deň šk. roka v prevádzke.

Obedy sa podávajú od utorka 3. septembra.

Utorok 3. septembra až piatok 6. septembra:

1. stupeň sa vyučuje do 11.45, ŠKD funguje v normálnom režime

2. stupeň sa vyučuje do 12.40

Tešíme sa na vás!

• OZNAM "ŠKD"

v zmysle všeobecne záväzného nariadenia MČ Karlova ves je poplatok za školský klub detí od septembra 2019 vo výške 20 € za mesiac.

Ostatné informácie TU

dňa 2.9.2019 školská jedáleň a školský klub detí nebudú v prevádzke.

• OZNAM " Z pobytu vo VB"

• Deti odcestovali z Veľkej Británie a momentálne prechádzajú Nemeckom. Všetci sú v poriadku. O čase príchodu do Bratislavy budú informovať telefonicky.

• OZNAM "Skrátenie vyučovania"

• Z dôvodu pretrvávajúcich horúčav sa od 12.6.2019 do odvolania ruší 6. vyučovacia hodina pre všetkých žiakov.

Školský klub detí je v nezmenej prevádzke.