• OZNAM "Vybíjaná"

• Dňa 9.10.2024 sa uskutočnila lokalita vo vybíjanej dievčat. Dievčatá ZŠ A.Dubčeka vybojovali 1.miesto zo štyroch škôl a postúpili do okresného kola.

Foto TU

• OZNAM "Biela pastelka"

• V charitatívnej zbierke Biela pastelka, ktorá sa uskutočnila aj na našej škole, sa vyzbieralo 270,81 €.

Ďakujeme, že pomáhate nevidiacim a slabozrakým.

• OZNAM „Mládež a odkaz Alexandra Dubčeka“

• Vážení priatelia,

na našej škole sa 11. novembra 2024 uskutoční celoštátna rečnícka súťaž „Mládež a odkaz Alexandra Dubčeka“.

Výnimočnosť súťaže spočíva v tom, že si žiaci pripravia rečnícky prejav na niektorú zo zadaných tém a ten  na súťaži prednesú. Súťaž rozvíja u žiakov nielen jazykovú kultúru, rečnícky prejav, ale aj záujem o súčasné celospoločenské dianie, slovenskú históriu a odkazy osobností, ktoré slovenský národ má.

Do súťaže prihlasuje žiaka jeho škola.

Podrobnejšie informácie: Odkaz_Alexadra_Dubceka_2024.pdf

Prihláška: Prihlaska_na_recnicku_sutaz_2024.docx

• OZNAM "Ponožkový október"

• Milí učitelia, milí žiaci,

aj tento rok sme sa ako parlament zapojili do zbierky s názvom Ponožkový október. Cieľom tejto zbierky je vyzbierať, čo najviac ponožiek pre ľudí v núdzi ešte pred začatím zimného obdobia. Na vrátnici školy sa nachádza schránka, do ktorej môžete prispieť môžete čistými ponožkami rôznych veľkostí a farby. Zbierka prebieha počas celého októbra.Ďakujeme, že aj my môžeme pomôcť ľudom bez domova prežiť zimu v teple!

Váš školský parlament.

• OZNAM "Európsky týždeň športu"

• Tak ako každý rok, aj tento sa u nás v škole konal 10. ročník Európskeho týždňa športu. Žiaci 2. stupňa si mohli vyskúšať svoje zdatnosti v disciplínach: skupinový beh, hod na kôš, kop na bránku, preskok cez švihadlo a brušáky. Na 1. stupni si zas žiaci mohli zmerať svoje sily v rôznych zaujímavých športových aktivitách.Tešíme sa na ďalší rok!

• p. tajomníčka:
          + 421 2 65 44 48 64